آخرین اطلاعیه سامانه مرکز خدمات آموشی وزارت بهداشت

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج ازکشور

۱- طبق دستور ریاست محترم مرکز خدمات و آموزشی

توجه ) سامانه ارزی جهت ثبت درخواست تسهیلات ارزی نیمسال اول ۹۶-۹۵ مربوطه به بازه زمانی مهر تا اسفند ۹۵ تا تاریخ ۹۶/۰۳/۳۱ باز خواهد بود و پس از آن در تاریخ یکم تا هفتم مرداد ۹۶ تنها به مدت یک هفته برای کسانی که به هر دلیلی از ثبت نام بازمانده اند باز خواهد شد.قابل ذکر است به غیر از تاریخ های اعلام شده در سایت به هیچ عنوان امکان ثبت درخواست برای این بازه زمانی وجود نخواهد داشت. )

توجه ) متقاضیان تسهیلات ارزی نیمسال دوم ۹۶- ۹۵ از تاریخ ۹۶/۰۲/۰۱ الی ۹۶/۰۵/۳۱ نسبت به ثبت درخواست خود در قسمت خدمات سامانه اقدام نمایند. )

توجه ) متقاضیان درخواست معافیت از تحصیل تنها تا تاریخ ۹۵/۱۲/۲۰ فرصت دارند نسبت به ثبت درخواست خود در قسمت خدمات سامانه اقدام نمایند در غیراینصورت از مورخ ۹۶/۰۱/۲۰ به بعد امکان ثبت درخواست خواهند داشت. )

توجه ) متقاضیان تسهیلات ارزی نیمسال اول ۹۶-۹۵ تنها تا تاریخ ۹۵/۱۱/۳۰ فرصت دارند نسبت به ثبت درخواست خود در قسمت خدمات سامانه اقدام نمایند در غیراینصورت از مورخ ۹۶/۰۱/۲۰ به بعد امکان ثبت درخواست خواهند داشت. )

توجه ) متقاضیان تسهیلات ارزی و غیرارزی مرکز خدمات آموزشی ، کارشناسان اداره تنها از ساعت ۱۴ الی ۱۵ در روزهای اداری پاسخگوی تلفنی سئوالات شما عزیزان میباشند. تلفن های تماس ۸۱۴۵۵۴۵۸-۸۱۴۵۵۴۵۹-۸۱۴۵۵۴۶۱ )

۱- برای ثبت نام ۶ ماه اول دوره ارزی ( نیمسال اول ) از اول مهر ماه تا اول اسفند ماه

۲- برای در یافت مجوز ۶ ماه اول دوره ارزی ( نیمسال اول ) حداکثر تا پایان اردیبهشت

۳-  برای ثبت نام ۶ ماه دوم دوره ارزی ( نیمسال دوم ) از تاریخ ۱ اردیبهشت ماه تا اول شهریورماه

۴- برای در یافت مجوز ۶ ماه اول دوره ارزی ( نیمسال دوم ) حداکثر تا پایان آبان ماه

می بایستی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، بدیهی است در خارج از این محدوده زمانی درخواست های مذکور قابل ثبت نبوده است

با توجه به محدودیت های ارزی و عدم اقدام بموقع ، از درخواست های مکرر افراد جهت دریافت ارز دوره های قبل جلوگیری به عمل خواهد آمد، لطفا در موعد مقرر اقدامات لازم را به عمل آورید.

* طبق اطلاعیه بانک مرکزی:

اختصاص ارز به دانشجویان غیر بورسیه

از مورخ ۱۹/۰۷/۱۳۹۱ دانشجویان غیر بورسیه (آزاد) مقطع فوق لیسانس به بالا ، طبق بخشنامه ها و مقررات ابلاغی برای دریافت ارز دانشجویی با نرخ مبادله ای به شعب ارزی بانک تجارت  و سامان مراجعه کنند .

نویسنده مطلب: مدیر

۲ دیدگاه در “آخرین اطلاعیه سامانه مرکز خدمات آموشی وزارت بهداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *